KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15935245

nr 1593 5245

Anders Altzar

(1886-1939), Sverige

Oljemålning, Signerad. Olja på duk, 51x60 cm, yttermått inklusive ram: 61x72 cm

Anders Altzar, född 1886, död 1939, svensk målare.

Utrop:

700 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 29 januari 2024
kl 20:56:06

Anders Altzar

Läs mer om Anders Altzar